DZIEŃ OTWARTY W MECHANIAKU

W środę 13 kwietnia 2022 r. nasza szkoła gościła Uczniów klas ósmych wraz z Nauczycielami. A Goście nasi przybyli nie tylko z bartoszyckich szkół, ale i z okolic.

Mechaniak przygotował różnego rodzaju atrakcje. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Fani muzyki i śpiewu spróbowali swoich możliwości w Konkursie karaoke – a repertuar był różnorodny. Pamiątkowe, wesołe i śmieszne zdjęcie z Mechaniaka zapewniła Fotobudka. W auli szkoły można było wziąć udział w Konkursie praktycznych umiejętności hotelarskich. Na szczęśliwców czekały nagrody-niespodzianki w loterii fantowej. Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie technikum hotelarskiego. Szkolny Klub Wolontariatu „Promieniści” zaprezentował Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Odważni wielbiciele literatury i gramatyki odpowiadali na pytania w Quizie o języku polskim. Fani czterech kółek i innych pojazdów mechanicznych mogli wykazać się wiedzą w Quizie motoryzacyjnym. Na szkolnym orliku czekał Konkurs strzałów na bramkę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się  Strzelnica, gdzie można było zapoznać się z bronią. Tor gokartowy i gokarty przyciągnęły tłumy widzów. W pracowniach zaproszeni goście mogli obejrzeć pokazy: mechatroniczny i informatyczny. Warsztaty szkolne zaprezentowały swoją bazę dydaktyczną oraz wykonanego przez naszych uczniów monstertrucka. Na zmęczonych i głodnych gości czekała ciepła kiełbaska z grilla.

Po szkole Gości oprowadzali uczniowie z Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele.
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny w naszej szkole.
Mamy nadzieję, że Wam się podobało.
Liczymy, że niektórzy z Was wybiorą naszą szkołę i spotkamy się we wrześniu!

Pamiętajcie! Mechaniak! Nasza szkoła jest OK!