LICEALIADA 2021/22 W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniu 13.04.2022r., dzięki uprzejmości dyrektora BOSIR P. N.Gromulskiego nasza szkoła była organizatorem finałowych zawodów SZS szkół ponadpodstawowych w piłce ręcznej. W finałach wystąpić miało 5 zespołów: LO V Olsztyn, ZSM Elbląg, ZSZ Gołdap, ZSKŚiA w Giżycku i nasza szkoła. Ostatecznie zespoły z Giżycka i Gołdapi zrezygnowały z przyjazdu. Dlatego zawody odbyły się z udziałem 3 drużyn, które zagrały systemem każdy swego.

Wyniki:
ZSP 1 Bartoszyce – LO V Olsztyn 12:11,
ZSP 1 Bartoszyce – ZSM Elbląg 21:8,
LO V Olsztyn – ZSM Elbląg 22:8.

Tabela:
1 Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach 6pkt.33-19br.
2 Liceum Ogólnokształcące V w Olsztynie 3pkt. 33-20br.
3 Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu  0pkt. 16-43br.

Medale i puchary wręczała Pani Dyrektor Monika Bogdanowicz.

Skład zwycięskiej drużyny:
DZIAŁA HUBERT, DZIAŁA BARTŁOMIEJ, HABIŃSKI KACPER, LASOTA CEZARY, JANOWICZ SZYMON, JUREWICZ ŁUKASZ, SOKÓLSKI KAMIL, ŁUCZKOWSKI JAKUB, JANKOWSKI DOMINIK, JUREWICZ MARCEL, MOŻEJKO SZYMON.