PIERWSZAKI DO BOJU!!!!

W piątek, 18 września, na szkolnym orliku, przy słonecznej, ale wietrznej pogodzie, odbyło się ważne wydarzenie w życiu naszej szkoły – ślubowanie klas pierwszych na sztandar szkoły.

W uroczystości wzięły udział następujące klasy ze swoimi wychowawcami:
– klasa I Technikum Hotelarskiego – wychowawczyni p. Anna Nowoszyńska- Ejlak
– klasa I Technikum Pojazdów Samochodowych – wychowawczyni p. Anna Nowoszyńska-Ejlak
– klasa I Technikum Informatycznego – wychowawczyni p. Alicja Czerniak
– klasa I Technikum Mechatronicznego – wychowawczyni p. Danuta Maroska
– klasa I b/c Branżowej Szkoły I Stopnia – wychowawca p. Daniel Chruściel.

Klasy pierwsze powitali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: przewodniczący – Kacper Habiński, który zapewnił, że przed nimi na pewno rok ciężkiej pracy, ale zawsze mogą liczyć na pomocną dłoń starszych kolegów i zastępca przewodniczącego Julia Taranowicz, która zachęcała do realizacji marzeń i pasji poprzez zdobywanie wiedzy.

Spośród uczniów klas pierwszych wybrano swoich przedstawicieli, którzy w imieniu klas złożyli przysięgę: Julita Dąbrowska (kl. I TH), Piotr Poźniak (kl. I TPS), Kamila Trzcińska (kl. I TI), Wiktor Mokijewski (kl. I TMT), Dawid Runiewicz (kl. I b/c Br. Sz. I St.).

Po złożeniu przysięgi na sztandar oraz odczytaniu tekstu przysięgi przez uczennicę technikum hotelarskiego – Patrycję Czarnecką głos zabrała Pani Dyrektor szkoły Monika Bogdanowicz życząc uczniom , aby pamiętali o treści złożonej przysięgi oraz życzyła powodzenia w szkole i jak najlepszych wyników w nauce.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości. Mamy nadzieję, że święto to zapadnie pierwszakom w pamięci nie tylko ze względu na drobne kłopoty techniczne…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.