ŚWIĄTECZNA POMOC DLA DOMU DZIECKA W KOWALCZUKACH NA LITWIE

Szkolny Klub Wolontariatu  „Promieniści” włączył się w świąteczną zbiórkę zorganizowaną przez Wiraż PUB Bartoszyce dla Domu Dziecka w Kowalczukach na Litwie. Dzięki staraniom rodziców, nauczycieli i wolontariuszy udało nam się zebrać: gry planszowe, książki, artykuły szkolne, maskotki, słodycze.

Serdeczne podziękowania kieruję do Pani Dyrektor Moniki Bogdanowicz,  nauczycieli: Ewy Chmielak, Iwony Pieniak, Edyty Kondraciuk-Pieniak, Urszuli Saulewicz oraz niezastąpionych wolontariuszy: Damiana Skabary, Oliwii Bogel, Roksany Babiak, Roksany Łazarskiej, Jakuba Mikulskiego, Wiktorii Rybak, Oliwii Głuchowskiej, Piotra Michniewicza, Piotra Ciszkowskiego, Krystiana Stefanika, Pauliny Fidury, Kamila Woracha, Artura Prokopa, Marii Strug, Pawła Skarula, Agnieszki  Herman, Sławka  Jasińskiego, Natalii Mich, Kamili Mich, Łukasza Ferdycza, Pawła Szyszko, Michaliny Wojtasik, Wiktorii Antosik, Ani Szostak, Laury Bachanowicz, Martyny Wieteskiej, Pawła Kiszło.

Jest nam niezmiernie miło, iż do akcji Szkolnego Klubu Wolontariatu coraz częściej włączają się rodzice uczniów, którzy czynnie współtworzą społeczność naszej szkoły, ucząc jednocześnie młodzież bezinteresowności i altruizmu. Szczególnie dziękuję Pani Barbarze Sławińskiej, Pani Lidii Skabarze, Pani Wioletcie Skarul oraz Pani Lidii Ciszkowskiej.

Elżbieta Klimus