ZBIÓRKA MIKOŁAJKOWA MŁODZIEŻ – DZIECIOM

Tradycyjnie już jak co roku wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Promieniści” przeprowadzili mikołajkową zbiórkę słodyczy, maskotek, książek w ramach akcji Młodzież – Dzieciom dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sokolicy. Do akcji przyłączył się Samorząd Uczniowski z opiekunami panią Iwoną Pieniak i panią Edytą Kondraciuk-Pieniak. Serdeczne podziękowania w imieniu Klubu oraz obdarowanych dzieci kieruję do nauczycieli: Iwony Pieniak, Edyty Kondraciuk-Pieniak, Sylwii Jarzębowicz-Sudujko, Dagmary Tołodzieckiej oraz do wszystkich wolontariuszy, na których zawsze można liczyć.

Prezenty zostały przekazane dzieciom w mikołajki, podczas wizyty św. Mikołaja – Szymona Rafalskiego oraz śnieżynek – Kamili Mich i Natalii Mich w szkole. Uczniowie wraz z wychowawcami przywitali nas z serdecznością i radością. Przygotowane wierszyki, piosenki, listy, portrety św. Mikołaja oraz specjalnie upieczone ciasto przez jedną z mam, szeroko uśmiechnięte buzie milusińskich były bardzo miłą niespodzianką oraz uwieńczeniem tego dnia.
Dziękujemy za zaproszenie i organizację tej sympatycznej wizyty pani Ani Kopytko nauczycielce ze szkoły w Sokolicy.

Elżbieta Klimus