OTRZĘSINY PIERWSZAKÓW

         Grudzień w naszej szkole rozpoczął się zaskakująco miło, szczególnie dla wszystkich świeżaków z klas pierwszych. W poniedziałek, w auli szkolnej, odbyły się otrzęsiny pierwszaków. Młody narybek, wraz ze swoimi wychowawcami, musiał zmagać się z różnego rodzaju konkurencjami. W otrzęsinach wzięły udział następujące klasy: I TPS/g z p. Mirosławem Kopytko, I TI/g z p. Edytą Kondraciuk-Pieniak, I TMT+TH/g z p. Robertem Kapturskim, I TI+TH/p z p. Orlando Habińskim (na zastępstwie dzielnie sprawdziła się p. Edyta Kondraciuk-Pieniak), I TMT+TPS/p z p. Jarosławem Jankowskim oraz I BC/g/p z p. Andrzejem Cichockim.
         Wydarzenie to przygotowały uczennice klasy 4 TH (wraz z Kubą oczywiście), które są członkami Samorządu Uczniowskiego.
         Wszystkie klasy wzięły udział w konkurencjach sportowych, do których należał m.in. bieg z piłeczką na łyżce, bieg z tacą z przeszkodami oraz taniec z krzesełkami. Nie zabrakło również “Pięciu pytań”, które sprawdziły wiedzę o szkole (ale i nie tylko…), czy “Głuchego telefonu”. Największą frajdę wszystkim klasom sprawiły konkurencje dotyczące ich wychowawców. Klasy miały narysować portret swojego wychowawcy, a także wystylizować im ubiór. Trzeba przyznać, że tutaj wyobraźni im nie zabrakło, a wychowawcy godnie reprezentowali się na wybiegu.
Wybrańcy z klas mogli też wrzucić coś na ząb, ale musieli przy tym wytężyć swoje kubki smakowe, żeby zdobyć punkty dla klasy.
Ostatecznie zwycięzcami zabawy były klasy: I TPS/g, I TI+TH/p, I TMT+TPS/p.
Nagroda to jeden dzień bez pytania dla całej klasy, w dowolnie wybranym przez nich terminie.
Dziękujemy wszystkim uczniom klas pierwszych za dobrą zabawę, a ich wychowawcom za wsparcie swoich wychowanków.
Samorząd Uczniowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.