I GALA EKONOMII SPOŁECZNEJ


Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w konkursie „Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej” w województwie warmińsko-mazurskim organizowanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie. Szkoła podejmowała działania na rzecz popularyzacji sektora ekonomii społecznej wśród młodzieży szkolnej, a także zachęcała środowiska szkolne do dalszej współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej w regionie województwa warmińsko-mazurskiego.

W internetowym konkursie pt. „Głosowanie w plebiscycie publicznej” wygrał nasza szkoła czyli  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach

Pierwsza uroczysta Gala Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach odbyła się 27 września bieżącego roku w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Wydarzenie było zwieńczeniem konkursu prowadzonego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie w trzech kategoriach:

  • „Samorząd Przyjazny Ekonomii Społecznej”,
  • „Przedsiębiorstwo Przyjazne Ekonomii Społecznej”,
  • „Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej”
Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.