1 marca – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w naszej szkole.

W czwartek  1 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego  Dnia  Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.  Jej celem było przywrócenie pamięci i oddanie hołdu tym, którzy po zakończeniu  II wojny światowej nie złożyli broni i nadal walczyli o niepodległą,  demokratyczną Polskę.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie , a w szczególności : Sylwii Pisarek, Kasi Dedo, Agnieszce Herman , Beacie Ostrowskiej , Rafałowi Gulbickiemu , Cezaremu Kopańko , Zbigniewowi Buckiemu , Rafałowi Bartczakowi , Józefowi Stockiemu , Kacprowi Urbańczykowi oraz  Kewinowi Boruszewskiemu .

Maria Grzyb, Lilla Szewczyk i Alina Mikołajczyk

Więcej zdjęć z tej uroczystości w szkolnym albumie

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.