Uroczyste pożegnanie klas maturalnych rocznik 2015

W piątek 24.04.2015r. w „mechaniku” czuło się atmosferę podniosłą i świąteczną. Na pierwszy „rzut oka” widać było, że zaraz coś się wydarzy. I tak się stało. Punktualnie o godz. 9°° abiturienci naszej szkoły jeszcze z wychowawcami i towarzyszącym im ostatnim dzwonkiem udali się do auli. Wiele radości, uśmiechów przemieszanych z nostalgią i zadumą wypełniło po brzegi to spotkanie. Szczególną uroczystość tego spotkania czuło się po wprowadzeniu do auli sztandaru szkoły i wysłuchaniu hymnu narodowego.
W tej podniosłej atmosferze p. dyrektor Monika Bogdanowicz podsumowała pracę minionych lat i życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów. Przedstawicielka uczniów klas przedostatnich w ciepłych słowach pożegnała starszych kolegów. Oni zaś podziękowali wszystkim za wspólne chwile spędzone w szkole i obiecali, że na długo „mechaniak” pozostanie w ich pamięci.
Najlepsi abiturienci otrzymali nagrody i świadectwa z paskiem. Natomiast ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Nagrody przyznano również uczniom, którzy godnie reprezentowali szkołę na różnych konkursach i zawodach.
Potem były kwiaty, piosenki, symboliczne pamiątki dla maturzystów oraz sporo nieporadnie ukrywanych łez.

Żegnajcie kochani i pamiętajcie o swojej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

IMG_7960 IMG_7961 IMG_7970 IMG_7971 IMG_7974 IMG_7976 IMG_7977 IMG_7979 IMG_7982 IMG_7984 IMG_7985 IMG_7968

zobacz więcej zdjęć