Pierwszoklasiści na torze…

miniaturka-mediumDzięki uprzejmości p. kierownika warsztatów S. Rudzińskiego i nauczyciela zawodu p. J. Gulbickiego uczniowie klasy I TMT i I TPS  mieli możliwość zapoznania się z budową gokartów oraz sprawdzenia swoich umiejętności w obsłudze prowadzenia pojazdu.

Pan Gulbicki – opiekun klubu miłośników gokartów udzielił krótkiego  instruktażu na temat bezpiecznej jazdy, opowiedział historię powstania szkolnych gokartów – pierwszy  gokart został zbudowany w latach `70 przez uczniów naszej szkoły w ramach pracy dyplomowej, a ówczesnym opiekunem kółka miłośników gokartów był p. Eugeniusz Siry.  Obecnie na stanie klubu jest  siedem 2- suwowych pojazdów.

Zajęcia były atrakcyjne i wzbudziły wśród młodzieży wielkie zainteresowanie i radość. Dla niektórych uczniów był to pierwszy kontakt z takim pojazdem, wiec i były wielkie emocje… i po raz kolejna świetna okazja do zintegrowania się.

D.Maroska

 dsc_0686-medium dsc_0683-medium dsc_0681-medium dsc_0676-medium dsc_0669-medium dsc_0671-medium dsc_0673-medium dsc_0674-medium dsc_0675-medium

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.