MECHANIAK WYGRYWA KONKURS NA KOKARDĘ NARODOWĄ 2021!

Jak co roku Urząd Miasta Bartoszyce w ramach miejskich obchodów 11 listopada, ogłasza konkurs na „Kokardę Narodową”. W tym roku mamy dwóch laureatów z naszej szkoły, ponieważ w kategorii szkół średnich wygrali uczniowie:
I miejsce – Damian Tumiński kl. 3 TI p
II miejsce – Kacper Szwed kl. I TI.
Kokardy chłopców były wyjątkowo piękne, wytworne, eleganckie, widać wkład i czas pracy poświęcony na ich wykonanie, z pewnością dlatego zostały nagrodzone.
W ramach akcji, która była ogłoszona w naszej szkole wpłynęło wiele kokard, wybrano te spełniające wymogi konkursu ogłoszonego przez Urząd Miasta. Bardzo się cieszymy, że prace naszych uczniów zostały docenione i nagrodzone. Wielkie gratulacje Damianie i Kacprze.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie za rok!

Alina Mikołajczyk i Lilla Szewczyk