OSTATNI DZWONEK

Koniec jest zawsze początkiem nowego stanu…

28. kwietnia 2023 roku ostatni dzwonek zabrzmiał dla klas czwartych technikum informatycznego, technikum hotelarskiego, technikum mechatronicznego i technikum pojazdów samochodowych. Jako, że wszystko ma swój czas i każda sprawa pod niebem ma swoją porę, cztery lata temu był czas ich powitania, a dzisiaj nadszedł czas ich pożegnania.

Abiturientów naszej szkoły żegnali dziś wychowawcy: Pani Marta Cichocka, Pan Robert Kapturski, Pan Mirosław Kopytko oraz Pan Dyrektor szkoły Jerzy Dziemiańczyk oraz młodsi koledzy i koleżanki. W imieniu Rady Rodziców głos zabrała Pani Agnieszka Kołaczko.
I choć ważne jest to, co przed nimi, to szkolne wspomnienia na zawsze będą się wyświetlać w ich głowach… A wspominać na pewno będzie co i kogo, bo najlepsi uczniowie wśród klas czwartych to: Hubert Działa, Bartłomiej Działa, Kacper Łomecki, Mateusz Brodzik, Filip Tamborowski. Niektórzy prymusi otrzymali jeszcze nagrody od Starostwa Powiatowego, a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Bartoszycach. Wśród absolwentów, którzy opuścili dzisiaj szkolne mury było oczywiście również wielu uczniów, którzy wyróżnili się swoimi sukcesami w nauce, w sporcie, w wolontariacie, w działalności szkoły czy w pracy  na rzecz całej społeczności szkolnej i uczniowskiej.
Serdecznie im za to wszystko jeszcze raz dziękujemy!
 Kiedy nadszedł czas podziękowań tym, od których zależało to, jacy dzisiaj są przyszli maturzyści głos zabrała Gabriela Zacharenko. A słowa swoje skierowała do Dyrekcji, Wychowawców, Nauczycieli, Pracowników szkoły, Rodziców, Koleżanek i Kolegów.

Przedstawiciele klas czwartych po podstawówce złożyli swoim starszym koleżankom i kolegom życzenia dobiegnięcia do mety z uśmiechem na twarzy, bez większych kłopotów i zmartwień oraz wręczyli pamiątkowe tarcze absolwenta.

Drodzy maturzyści!
Życzymy Wam, abyście niezależnie od okoliczności zachowali pogodę ducha i uwierzyli w siebie i swój sukces. Kończy się pewna historia i czas wyruszyć dalej. Tutaj zrobiliście już wszystko, co było można i trzeba było.

Połamania długopisów na egzaminie dojrzałości!

Więc dalej idź w nieznane idź
w świat piękny idź z zachwytem idź.
Przemierzaj lądy wzdłuż i wszerz.
Naucz się żyć. Naucz się być.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.