Komunikat klasyfikacyjny ze szkolnych  zawodów strzeleckich  z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W przededniu Święta Niepodległości, na szkolnej strzelnicy Mechaniaka w Bartoszycach  przy ul Limanowskiego, odbyły się zawody strzeleckie. Do zawodów zgłosiło się 8  pięcioosobowych zespołów klasowych, z których do klasyfikacji wliczano trzech najlepszych. Zawodnicy strzelali z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Każdy uczestnik oddał 3 strzały próbne i 5 ocenianych.
             Indywidualnie najlepszym okazał się Łukaszewicz Jakub z kl. II TMT przed Śmiecińskim Kacprem  /I TMT/ i Karabijowskim Wojtkiem  /II TMT/ oraz Muchą Jakubem /I TPS/.  Zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale a najlepszy zawodnik dodatkowo odebrał Puchar Prezesa LOK. Drużynowo najlepszą okazała się klasa II TMT  przed I TPS i I TMT.
Wyniki zawodów:
Klasyfikacja indywidualna: