Gwiazdka czerwonokrzyska –zbiórka żywości PCK

18 i 19 listopada br. nasi uczniowie uczestniczyli w przedświątecznej zbiórce żywności organizowanej dotychczas corocznie przez Polski Czerwony Krzyż. W tym roku akcja odbyła się nieco wcześniej, bo już w listopadzie. W porównaniu do poprzednich lat kosze były mniej pełne i skromniejsze, ale i tak pozwoli to przygotować przedświąteczne paczki, które zostaną przekazane osobom potrzebującym pomocy, szczególnie ludziom starszym, samotnym, o bardzo niskich świadczeniach emertytalnych. W tym miejscu dziękuję młodzieży z klasy I TH, IV TH i IV TPS, należącej do Szkolnego Koła PCK za udział w akcji, która prowadzona była nie tylko w piątek, ale też i w sobotę w godzinach 8.00 – 15.00.

Wszyscy spisali się na medal!

Mariola Maciejewska – opiekun Szkolnego Koła PCK

Gwiazdka czerwonokrzyska –zbiórka żywości PCK