Andrzejkowa loteria charytatywna UNICEF zakończona sukcesem!

W związku z udziałem w programie „Pomoc dzieciom w Rogu Afryki” 30 listopada Szkolny Klub UNICEF zorganizował loterię charytatywną. Były słodycze, wróżby oraz dwie bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez hotele, z którymi współpracujemy od wielu lat. Zarówno Pałac w Galinach, jak i Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim biorą czynny udział w życiu naszej szkoły. Nasza współpraca pozwala na wzbogacenie i urozmaicenie procesu dydaktycznego w technikum hotelarskim.
Vouchery – zaproszenia dla dwóch osób do restauracji w Hotelu Krasicki oraz w Pałacu w Galinach wylosowały uczennice z klasy IV technikum hotelarskiego: Maria   Strug i Sandra Naruszewicz. Radość z wygranej była ogromna!
W sumie zebraliśmy 350 zł.
Fundusze przekażemy na:
– leczenie niedożywionych dzieci (zakup żywności terapeutycznej, suplementów witaminowych czy tabletek odrobaczających);
 – bieżący dostęp do bezpiecznej do picia, czystej wody, sanitariatów i środków higienicznych;
 – niezbędny sprzęt medyczny i leki.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Alicji Podoleckiej Dyrektor Hotelu w Galinach oraz Pana Pietera Oosthuizen Dyrektora Generalnego Hotelu Krasicki.
Szkolny Klub UNICEF