DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2022

Na uroczystym apelu, w czwartek 13-10-2022 r., z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowanym przez Samorząd Uczniowski, gościliśmy Dyrekcję, naszych Wychowawców, Nauczycieli i Pracowników. Wiele ciepłych słów zostało skierowanych do naszych szanownych gości: by Ich praca, mimo wielu przeciwności, nadal była nieustanną przygodą, by ciekawość nigdy nie stygła, a „nie wiem” towarzyszyło Nauczycielom bez przerwy i było motywacją do twórczych poszukiwań z uczniami. „Inspirujcie się, wspierajcie, bądźcie dla siebie mili.  Dbajcie o siebie, o wzajemne relacje, przede wszystkim te w życiu prywatnym. Bo zdrowy nauczyciel to zdrowy uczeń. Przesyłamy Państwu dużo ciepła i pozytywnej energii. Niech to ciepło będzie w Was i wokół Was” – takie życzenia składali, w imieniu wszystkich uczniów w szkole, Patrycja i Jakub. Oprócz życzeń popłynęły również w stronę zgromadzonych słowa wierszy i piosenek. Nie zapominamy nigdy o wszystkich pracownikach obsługi i administracji. To dzięki nim w naszej szkole jest czysto, miło, przyjemnie i bezpiecznie. To oni czuwają nad nami, bo szkoła to miejsce, gdzie spędzamy prawie połowę każdego dnia, jest ona naszym drugim domem, a wiadomo, że w domu zawsze najlepiej. Dziękowaliśmy Pracownikom za cały ogrom ciężkiej pracy, za gorące serca i pomocne dłonie. Życzyliśmy uśmiechu, optymizmu, samych słonecznych dni i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Pan Dyrektor szkoły Jerzy Dziemiańczyk ze swojej strony przekazał życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Uhonorowaniem zaangażowania w pracę dydaktyczno-wychowawczą było wręczenie przez Pana Dyrektora Jerzego Dziemiańczyka oraz Panią Dyrektor Iwonę Jedwabnik nagród nauczycielom oraz pracownikom szkoły.
Następnie mieliśmy zaszczyt za­prosić naszych pedagogów i zgromadzonych gości na okolicznościo­wy program artystyczny pt.: „Wszystko dla nauczyciela”. Program został przygo­towany z pewnym przymrużeniem oka. Przedstawi­ciele firmy „ABSURD & COMPANY” poprowadzili okolicznościo­wy pokaz mody nauczycielskiej. Pod hasłem: „Z NAMI ŁA­TWIEJ, Z NAMI RAŹNIEJ, Z NAMI WYGODNIEJ” przedstawiliśmy kilka strojów, bez których nowoczesny na­uczyciel podążający drogą rozwoju zawo­dowego w burzliwych czasach reformy oświatowej, wprost nie może się obyć. Specjalnie dla naszych gości obowiązywały ceny promocyj­ne, a zamówienia zbiorowe były realizo­wane nawet po kosztach producenta, aż do wyczerpania zapasów!
Nastrój tego dnia wzbogaciła  dekoracja, którą uczniowie z klasy 2 TI: Radek Kozłowski, Filip Grygorowicz, Kuba Gołtwienko, Wiktoria Stanosz, Szymon Możejko, Szymon Hyczkowski, Aleks Mikuś, Adam Sztabkowski, Norbert Szukis, Hubert Fijałkowski przygotowali pod czujnym okiem swojej wychowawczyni Pani Aliny Mikołajczyk. Gorąco dziękujemy za wsparcie SU w przygotowaniach do apelu Pani Alinie i jej uczniom.
Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom Samorządu Uczniowskiego za przygotowanie akademii, a wszystkim gościom za miłe przyjęcie.

Samorząd Uczniowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.