21 marca , czyli „Dzień Wagarowicza” 3 TH

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny dla tych, którzy chodzą jeszcze do szkoły, oznacza jedno: Dzień Wagarowicza.  Uczniowie klasy 3 Technikum Hotelarskiego postanowili spędzić ten dzień inaczej. Najpierw –  na godzinie wychowawczej – ustroiliśmy pracownie matematyczną pod katem zbliżających się Świąt Wielkanocnych, a następnie udaliśmy się do Restauracji Bazyliszek na pizze i wspólną integrację.

W lokalu spotkaliśmy była uczennicę naszej szkoły, absolwentkę technikum hotelarskiego, Darię Stępkowską oraz panią Marlenę Waraksę. Obie panie  opowiedziały o swojej pracy w gastronomii, pracy z trudnym klientem, blaskach i cieniach zawodu kelnera a także o swoich doświadczeniach i ciekawych przypadkach. Serdecznie dziękujemy za przemiłą obsługę oraz poświęcony czas.

I tym oto sposobem oprócz dobrej zabawy, fajnie spędzonego czasu i klasowego spotkania integracyjnego mieliśmy okazję poznać tajniki pracy w zawodzie naszego technikum.

Edyta Kondraciuk – Pieniak oraz uczniowie klasy 3 TH