„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…” – Jan Twardowski

To był wyjątkowy dzień w naszej szkole.Uczniowie niedługo udają się na wakacje, a wraz z nimi odchodzi powoli na emeryturę nasz Dyrektor Grzegorz Mojek. Na uroczystości nie obyło się bez kwiatów, upominków, wzruszeń, podziękowań oraz gromkiego, zasłużonego aplauzu dla pana dyrektora.

Cała społeczność podziękowała panu Grzegorzowi Mojkowi za wieloletnią pracę na stanowisku nauczyciela i dyrektora. Na początku wystąpili uczniowie w części artystycznej przedstawiając, dlaczego Pan Dyrektor ma prawo przejść na zasłużony odpoczynek.

W kolejnych etapach uroczystości głos zabrali: Pani Dyrektor Monika Bogdanowicz, zaproszeni goście: Starosta powiatu bartoszyckiego Pan Wojciech Prokocki oraz dyrektor Powiatowego Zespołu Administracji Oświaty Pan Krzysztof  Karólewski. W imieniu pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych głos zabrała Edyta Kondraciuk-Pieniak i Mirosław Kopytko.

W swoich wystąpieniach zarówno zaproszeni goście jak i uczniowie podkreślali wielki wkład pracy Pana Dyrektora, dziękowali za zaangażowanie w codzienne życie szkoły, sumienną realizację obowiązków służbowych, za pomoc udzielaną całej społeczności. Jednocześnie życząc zdrowia, pomyślności w gronie rodziny i przyjaciół, realizacji marzeń, podejmowania nowych wyzwań oraz rozwijania zainteresowań i pasji na nowym etapie życia.

Samorząd Szkolny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.