Strzelali z okazji Święta Niepodległości

Na strzelnicy “Mechaniaka” w Bartoszycach, 11 listopada odbyły się zawody strzeleckie w strzelaniu z karabinka pneumatycznego i kbks. Stawiła się liczna grupa miłośników strzelectwa włączając się do obchodów tego uroczystego dnia w Bartoszycach.

Zawody organizowane były przez LOK Bartoszyce pod patronatem Starostwa Powiatowego w Bartoszycach (fundatora naboi i medali) oraz burmistrza Bisztynka (okolicznościowe statuetki) i Urzędu Miasta w Bartoszycach (dyplomy).

Uczestnicy rywalizowali indywidualnie i drużynowo w zespołach 3-osobowych.

Najlepszą w strzelaniu z karabinka pneumatycznego była Małgorzata Słowikowska (67 pkt.), natomiast z broni palnej aż 3 osoby uzyskały 57 punktów (Pamela Stańczyk, Marcin Tabaka i Paweł Chilczuk).

Do klasyfikacji końcowej wliczano sumę punktów uzyskanych w dwóch konkurencjach i tu najlepszym okazał się Paweł Chilczuk (120 pkt.) przed Klaudią Olszewską (110 pkt.) i Mateuszem Kozłowskim (109 pkt.).
Wszyscy reprezentowali drużynę LOK Bartoszyce. Nic więc dziwnego, że również oni zwyciężyli w rywalizacji zespołowej, pokonując drugi zespół reprezentujący Galiny oraz “Patrię” z Bartoszyc.

Janusz Stolarkiewicz

09 04 01 05 15 14 02 11 08 12 10 06 03 07 13
Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.