Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!!!!!!

Dziś świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Odebraliśmy świadectwa od naszych Wychowawców, ale myślami znajdowaliśmy się już daleko stąd, przeżywając kolejne wakacyjne przygody. Lecz… zatrzymaliśmy się jeszcze na chwilę. Zanim wyruszyliśmy w naszą dwumiesięczną podróż z całego serca podziękowaliśmy Szanownej Dyrekcji oraz drogim nauczycielom i wychowawcom za to, że dbali o nasze bezpieczeństwo, troszczyli się o nas, byśmy czuli się w szkole jak w domu, uczyli nas, jak mamy zachowywać się w danej sytuacji, pomagali nam zdobywać wiedzę, próbowali wbić nam do głowy bardzo ważne regułki, choć nieraz my nie chcieliśmy ich sobie przyswoić. A jednak coś z tego wyszło… Pani Dyrektor wręczyła wielu uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce, za udział w konkursach, za działalność na rzecz szkoły.
Jak co roku Starosta Bartoszycki przyznał nagrody dla wyróżniających się uczniów w czterech kategoriach: nauka, sport, kultura, działalność społeczna. W imieniu Starosty Bartoszyckiego nagrody wręczyła Pani Sekretarz: Wiktoria Antosik – kategoria działalność społeczna, Kacper Habiński – kategoria  kultura, Hubert Działa w kategorii sportowiec, a w kategorii nauka – Julia Taranowicz.
W tym roku stypendystami Prezesa Rady Ministrów są: Kacper Czerniawski i Bartosz Pietkiewicz.
Wśród nas są także finaliści Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. To Dominik Bartnicki, Krzysztof Klimek i Wiktor Broniek.
Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych.
Podziękowaliśmy także innym pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do tego, iż czas tutaj upłynął w miłej atmosferze, czystości i porządku.
W tym tak uroczystym dniu nasze myśli i serca skierowaliśmy ku tym, którzy wytrwale i cierpliwie prowadzili nas po labiryncie szkolnego życia, a w tym roku odchodzą na emeryturę. “W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce”  Pani Marii Grzyb, Pani Marii Beziuk-Iwańczyk, Pani Lidii Fit, Pani Mirosławie Karaźniewicz, Panu Januszowi Stolarkiewiczowi, Panu Andrzejowi Kobusowi, Panu Januszowi Kimsza – bardzo dziękujemy.
W imieniu wszystkich uczniów Mechaniaka, pożegnaliśmy kwiatami nauczycieli, którzy skończyli pracę w naszej szkole: Pana Dyrektora Stanisława Rudzińskiego, Panią Edytę Krawczyk, Panią Edytę Kondraciuk-Pieniak.
Pożegnaliśmy również klasę trzecią Branżowej Szkoły pierwszego stopnia. Życzymy Wam, drodzy absolwenci, abyście rozwinęli w pełni skrzydła korzystając z wiedzy i doświadczenia jakiego nabyliście w tej szkole.
Na koniec życzymy wszystkim udanych, słonecznych, pięknych wakacji, a przede wszystkim bezpiecznych.
Do zobaczenia już za dwa miesiące.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.