XVIII DZIEŃ PAPIESKI W KOŚCIELE ŚWIĘTEGO BRUNONA

W niedzielę 14.10.2018 r. w kościele św. Brunona w Bartoszycach w ramach XVIII Dnia Papieskiego odbył się koncert ku czci św. Jana Pawła II.

Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Owczarek z klasy IV TH oraz Katarzyna Dedo z klasy II TPS, której akompaniował Damian Wolszczak z klasy 4 TMT.

Wykonawcy wybrali utwory, które im grają w sercu. Chodzi o to, że to my chcemy złożyć podziękowanie Bogu za świętość życia Jana Pawła II, wybierając piosenki, które są nam bardzo bliskie i niosą w sobie przesłanie miłości. Ks. Proboszcz powitał wszystkich wykonawców wraz z opiekunami oraz gości i parafian. Koncert tradycyjnie poprowadzili pan starosta Wojciech Prokocki oraz pani Jadwiga Mysiewicz inspektor Wydziału Rozwoju Promocji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatu Bartoszyckiego.

Elżbieta Klimus, Lidia Fit