WITAJ SZKOŁO!

I jak co roku  1 września jest dniem mocno wyczekiwanym, ponieważ wakacje minęły, wszyscy odpoczęli i są gotowi do wytężonej pracy!

Nowy rok szkolny 2022/2023 przywitał nas pięknym słońcem i chłodnym wiatrem na powakacyjne przebudzenie.

Społeczność uczniowską, grono pedagogiczne, pracowników szkoły, Rodziców ciepłymi słowami  powitał nowy Pan Dyrektor Jerzy Dziemiańczyk. Pan Dyrektor wręczył również powołanie na stanowisko zastępcy dyrektora Pani Iwonie Jedwabnik. Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu Dyrektorowi i Pani Dyrektor sukcesów w pracy zawodowej.

Pan Dyrektor upamiętnił również  83. rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz nawiązał do sytuacji za naszą wschodnią granicą.

Pracę w naszej szkole rozpoczynają także nowi nauczyciele: Pani Barbara Magda – pedagog szkolny i doradca zawodowy, Pan Aron Mikołajczyk – przedmioty informatyczne, Pan Marek Cybulski – język niemiecki, Pani Barbara Nowodzielska – wychowawczyni w internacie.

Szczególnie witamy w gronie uczniów klasy pierwsze: klasę I technikum pojazdów samochodowych z wychowawczynią Panią Lillą Szewczyk, klasę I technikum mechatronicznego z wychowawczynią Panią Ewą Chmielak, klasę I technikum informatycznego z wychowawczynią Panią Dagmarą Tołodziecką, klasę I technikum hotelarskiego z wychowawczynią Panią Mariolą Maciejewską, klasę I branżowej szkoły I stopnia z wychowawcą Panem Andrzejem Cichockim.

Klasy pierwsze muszą pamiętać, ze zawsze mogą liczyć na pomoc wszystkich nauczycieli oraz starszych koleżanek i kolegów.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego 2022/2023 i pamiętajcie: do wakacji pozostało już tylko 295 dni!!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.