UDANY SPORTOWY TYDZIEŃ „MECHANIAKA” W ROZGRYWKACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

“Mechaniak” z awansem do 1/2 Mistrzostw Województwa w Futsalu – Licealiada 2023/2024 rocznik 2004 i młodsi pod patronatem Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy.
Dnia 11.12.2023 w hali Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach odbyły się Mistrzostwa Rejonu 2 w Futsalu województwa Warmińsko – Mazurskiego. W zawodach wzięło udział 6 drużyn.

Klasyfikacja końcowa:

1. ZSP NR 1 BARTOSZYCE – awans 1/2
  2. ZSP NR 2 BARTOSZYCE – awans 1/2
  3. ZSZ LIDZBARK WARMIŃSKI
  4. PCE KĘTRZYN
  5. ZSZ ORNETA
  6. I LO KĘTRZYN

SKŁAD ZSP NR 1:

Przemysław Antczak, Paweł Antczak, Piotr Szafrański, Piotr Gąsiewski, Jakub Sobieraj, Piotr Poźniak, Mateusz Szablak, Hubert Fijałkowski, Kamil Grządkowski, Bartłomiej Młyński, Radosław Aduła, Konrad Klepczynski, NatanTerebieniec.

Opiekun zespołu: Daniel Chruściel

Piłkarze ręczni naszej szkoły także z awansem. W dniu 12.12.2023 w hali BOSiR okazali się najlepsi w  półfinałach i awansowali do finału Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego LICEALIADA 2023/24

SKŁAD:

Kamil Sokólski, Szymon Janowicz, Łukasz Jurewicz, Szymon Możejko, Miłosz Lewoń, Jakub Łuczkowski, Igor Możejko, Jakub Habiński, Oskar Sowiński, Alan Raczkowski, Witold Wojtkiewicz, Dominik Jankowski oraz Michał Drews, któremu życzymy szybkiego powrotu  do zdrowia po nabytej kontuzji. Opiekun A.Cichocki

Po raz pierwszy nasza szkoła wzięła też udział w Mistrzostwach Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowych Szachach Szybkich. Jak na pierwszy start w tego typu zawodach możemy uznać je za udany. Nasi szachiści zdobyli wiele doświadczeń  Na dziewiętnaście drużyn zajęliśmy XIII miejsce. Byliśmy jedynymi przedstawicielami naszego powiatu.

SKŁAD:

Błażewicz Kamil, Ślęzak Kamil, Pieńkawa Karolina, Witaszek Hubert. Opiekun Joanna Turuta