Tomasz Krzywicki laureatem konkursu „Młody Innowator”

Jury VII Ogólnopolskiego Konkursu Młody Innowator, wyłoniło laureatów edycji przeprowadzonej w roku szkolnym 2013/2014.

Komisja Konkursu pod przewodnictwem prezes FSNT-NOT Ewy Mańkiewicz-Cudny oceniła prace wykonane przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych pod względem pomysłowości, oryginalności rozwiązania, przydatności, wpływu na poprawę warunków bezpieczeństwa, dostępności wykorzystanych materiałów, estetyki wykonania przygotowanej dokumentacji i projektu oraz umiejętności pracy w zespole.

W kategorii technikum II miejsce przyznano Tomaszowi Krzywickiemu, tegorocznemu absolwentowi IV klasy Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach za pracę „Rozproszony system interaktywnego monitoringu elementem inteligentnego budynku – Centrum Monitoringu v2.0”.

Organizatorem konkursu „Młody innowator” jest­ Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT oraz­ Towarzystwo Kultury Technicznej. Składa się on z trzech stopni: eliminacji szkolnych, eliminacji okręgowych oraz eliminacji ogólnopolskich.

Serdecznie gratulujemy!

M. Kapturski