Praktyki hotelarzy w St. Bruno w Giżycku

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to jeden z najpiękniejszych i najbardziej unikalnych zakątków przyrody na świecie. Piękno mazurskiej przyrody, wyjątkowa czystość wód, rozległe, dziewicze lasy przyciągają co roku na Mazury około miliona turystów. To tutaj znajduje się przepiękny 4 – gwiazdkowy hotel: ST.BRUNO **** w Giżycku. Praktyki w nim odbywają właśnie trzy uczennice klasy II technikum hotelarskiego: Patrycja, Iza i Julka.

Hotel St. Bruno**** tworzą trzy części. Pierwszą z nich jest odrestaurowany zamek z XIV w., gdzie znajduje się 21 pokoi, w tym 3 o podwyższonym standardzie oraz 2 pokoje typu studio. Dwie pozostałe części stanowią rozszerzenie i odwzorowanie historycznych obiektów, mieszcząc jednocześnie 46 pokoi i 2 najwyższej klasy apartamenty. Łącznie Hotel posiada 69 pokoi, dysponując 150 miejscami noclegowymi.

Historyczne wnętrza hotelu doskonale współgrają z wystrojem nawiązującym stylistyką do lat 20 i 30 ubiegłego wieku. W całym obiekcie panuje atmosfera luksusowego wypoczynku, a przestronne lobby, znajdujące się tuż przy recepcji tworzy przyjemne pierwsze wrażenie. Części ogólnodostępne, rozpoczynając od basenu, SPA, poprzez restaurację, Night Club czy kręgielnię – wszystko to zostało przygotowane z myślą o komforcie naszych Gości.

Edyta Kondraciuk – Pieniak

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.