“PODARUJ DZIECIOM Z UKRAINY JEDNĄ CZEKOLADĘ”

Pod takim hasłem dobiegła końca akcja charytatywna przeprowadzona w naszej szkole. Udział w akcji nie wymagał szczególnego wysiłku ze strony uczniów. Trzeba było podarować choćby jedną czekoladę. Wiele osób wspomogło nasz cel. Byli nawet tacy, którzy przynieśli po kilka sztuk.  I tu należy, jako przykład, wskazać Kamila Maksimowicza z kl. III TPS, Dominikę Nowakowską z kl. III TH, Kasię Burdziak z kl. IV TH, Wojtka Ciesielskiego z kl. IV TI, Adama Galińskiego z kl. II TMT.
Dziękujemy także pani Alinie Mikołajczyk za udział w akcji. Oczywiście wszyscy, którzy podzielili się z dzieciakami z Ukrainy odrobiną słodyczy zasługują na pochwałę i bardzo im dziękujemy.
Biorący udział w akcji mają dobre serce i nie są obojętni na los dzieci z Ukrainy. W obecnej sytuacji politycznej, pomyślmy chwilę o naszych sąsiadach i życzmy im spokoju i radości. Słodycze zostały przekazane przez naszych uczniów (Dominikę Nowakowską, Paulinę Wojciechowską, Dominikę Masiulis) do Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach.
Organizatorka akcji (w ZSzUJN) pani Agnieszka Wnukowicz poinformowała nas, że słodycze wraz z innymi rzeczami, zostaną przekazane na Ukrainę po Świętach Wielkanocnych.
WSPIERAJĄCYM AKCJĘ BARDZO DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!

Organizatorzy: I. Pieniak, E. Kondraciuk-Pieniak

IMG_7118 IMG_7128 IMG_7134 IMG_7136 IMG_7139 IMG_7143 IMG_7143 IMG_7118 IMG_7128 IMG_7134 IMG_7136 IMG_7139 CAM02580 CAM02579 CAM02581 CAM02586 CAM02587