MECHANIAK najlepszy  w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”ZABAWKA Z RECYKLINGU”

Dnia 27.11.2023 odbyło się posumowanie i uroczyste wręczenie nagród w konkursie „ZABAWKA Z RECYKLINGU”. Celem tego konkursu było pogłębianie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska oraz rozwijanie i promowanie talentów plastycznych dzieci i młodzieży.
Nasi uczniowie byli najlepsi w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii 13-15 lat Wiktor Zwierko z 2 TPS zajął 1 miejsce. W starszej kategorii wiekowej 1 miejsce ex aequo zajęli  Gabriel Ziemacki z 5 TPS/TMT, Jakub Gołtwienko z 3 TI  i Dominik Daraż z 3 TI. 2 miejsce zajęli Bartosz Bońkowski 5 TPS/TMT, Alan Czepanko z 3 b/c i Wojciech Kupis z 3 b/c. 3 miejsce Wiktoria Stanosz z 3 TI, Dawid Mickiewicz z 3 b/c i Michał Trebliński z 5 TPS/TMT.
Prace wykonane przez naszych uczniów odznaczały się pomysłowością, starannością i estetyką wykonania.
GRATULACJE!!!
Alina Mikołajczyk