KONKURS NA LAMPION BETLEJEMSKIEGO ŚWIATŁA POKOJU

Uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia w Konkursie na Lampion Betlejemskiego Światła Pokoju. W konkursie nie przyznawano miejsc. Magda Łukasiak i Julia Kraus z klasy 2 th oraz Przemek Antczak z klasy 1 th wykonali niepowtarzalne lampiony do przenoszenia naturalnego ognia . Magda stworzyła z płyty MDF rodzaj szopki betlejemskiej z charakterystycznymi bożonarodzeniowymi zdobieniami, Julia wykorzystała szklany słój do stworzenia kompozycji z aniołem, bombkami i gałązkami świerkowymi a Przemek zaproponował w szklanym pojemniku śnieżną krainę z bałwankiem, saniami i reniferem.
Konkurs był organizowany przez Związek Harcerstwa Polskiego i Urząd Miasta Bartoszyce, wsparcia w konkursie udzieliło nasze Centrum Informacji Turystycznej. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.
Alina Mikołajczyk