Konkurs „Matematyka w kadrze” rozstrzygnięty!!

miniaturkaJuż po raz drugi odbył się w naszej szkole konkurs fotograficzno-matematyczny  „Matematyka w kadrze” , którego celem jest propagowanie treści matematycznych oraz rozwijanie pasji, zainteresowań matematycznych i artystycznych.

Spośród 40 zdjęć dostarczonych do opiekunów konkursu,  jury w składzie: nauczyciele: p. Danuta Maroska i p. Edyta Kondraciuk – Pieniak  oraz  uczniowie: uczennice klasy I TH – wybrało 11 prac, które spełniły wymagania konkursowe oraz ujęły organizatorów konkursu  ciekawym spojrzeniem matematycznym na otaczający nas świat  i humorem;-).

Wyniki konkursu:

-I  miejsce-Jacek Prokopczuk,  kl. IV TMT –„Delta” i Magdalena Mikulska, kl. II TI- „Ile widzisz trójkątów?”,

-II miejsce –Remigiusz Osiński,  kl. IV TPS –„Kula w kuli” i Tomasz Maron , kl. IV TPS –„Bryła nieforemna”,

-III miejsce-Magdalena Mikulska , kl. II TI –„Półkole-matematyczny kwiat” i  Jacek Prokopczuk,  kl. IV TMT- „Fraktale”.

Wyróżnienie:

-Bartosz Kosmala, kl. IV TPS –„Czas na matematykę”,

-Patrycja Trofimow ,kl.  IV TH- „Gwiaździste punkty” i „Geometryczna róża”,

-Daniel Marcinkiewicz, kl. IV TPS- „Matematyczne rewolucje”,

-Edward Śnieżko, kl. IV TPS „Słonecznik Fibonacciego”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!

Danuta Maroska i Edyta Kondraciuk-Pieniak.