Komunikat z zawodów strzeleckich z okazji 691 rocznicy Urodzin Bartoszyc

Dnia 18.02. 2023r na strzelnicy Mechaniaka przy ul. Limanowskiego w Bartoszycach odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza, poświęcone 691 rocznicy nadania Aktu Lokacji Bartoszyc. Zawody  zostały zorganizowane przez ZSP Nr 1 im. Kresowiaków wspólnie z UM w Bartoszycach. Uczestnicy startowali w konkurencji strzelanie z karabinka pneumatycznego /Kpn/ w postawie stojącej oraz dodatkowej –  strzelanie z pistoletu pneumatycznego /Ppn/ dla chętnych.

Najlepszymi w strzelaniu z karabinka pneumatycznego okazali się bracia Drozdowscy, zajmując I i II miejsce, którzy bardzo dobrze wykorzystali przerwę miedzysemestralną na studiach.  Konkurencję dodatkową / Ppn/ wygrał J. Stolarkiewicz przed Pawłem Drozdowskim i Ogonowskim Radosławem.

1. Klimek Dawid          – 25 pkt

Puchar Burmistrza odebrał Paweł Drozdowski. Zawodnicy zajmujący miejsca I-III otrzymali medale. Miejsca I – VI uhonorowano dyplomami okolicznościowymi.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i uświetnienie tej ważnej dla miasta daty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.