Komunikat klasyfikacyjny Drużynowych Powiatowych Zawodów Strzeleckich o nagrodę Starosty Bartoszyckiego.

W dniu 16.10,2016 r. na strzelnicy „Mechaniaka” spotkało się 8 zespołów z naszego powiatu aby uczestniczyć w I zawodach drużynowych o nagrodę Starosty. Były to reprezentacje gminy Bartoszyce, Bisztynek , Górowo Iławeckie i Sępopol. Uczestnicy wykonali strzelania indywidualne z karabinka pneumatycznego i kbks-u  oraz  zespołowo w pojedynku strzeleckim.
Najlepsza po trzech konkurencjach okazała się drużyna z Galin, którą stanowili żołnierze z 20 Brygady Zmechanizowanej. Drugie miejsce, dzięki lepszemu wynikowi w strzelaniu do tarczy, zdobył zespół LOK Bartoszyce przed klasą mundurową z Górowa Iławeckiego.
Najbardziej emocjonujący był pojedynek strzelecki, w którym 2-osobowe zespoły rywalizowały w bezpośrednim starciu z każdą drużyną starając się strącić ruchome cele przeciwnika. Najlepszym w tej konkurencji okazał się zespół młodzieżowy z Górowa Iławeckiego.
W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Bonisławski Janusz /67 pkt/ przed Słowikowskim Piotrem /65 pkt/ i Olszewską Klaudią /62 pkt/.
Zespoły zajmujące miejsca I-III otrzymały medale pamiątkowe i dyplomy, które wręczył Starosta Bartoszycki Wojciech Prokocki .

strzelanie

Klasyfikacja indywidualna:
1.        Bonisławski Janusz           – 67 pkt.
2.        Słowikowski Piotr             – 65 pkt.
3.        Olszewska Klaudia                        – 62 pkt.
4.        Chilczuk Paweł                   – 62 pkt.
5.        Olender Daniel                   – 60 pkt.
6.        Godlewski Roman             – 59 pkt.

Zawody zostały przeprowadzone przy wsparciu finansowym i organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Bartoszycach oraz LOK Bartoszyce.

Prezes ZR LOK Bartoszyce
Janusz Stolarkiewicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.