Inicjatywy SK PCK – Andrzejki w SOSW

Dziewczęta ze Szkolnego Koła PCK były współorganizatorkami Zabawy Andrzejkowej dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Bartoszycach, która odbyła się 29 listopada w internacie tej szkoły.

Bezpośrednio w organizację zaangażowały się Ewa Graczykowska, Kamila Mich, Natalia Mich oraz Karolina Kopańko z klasy II Technikum Hotelarskiego, które przygotowały kącik wróżb andrzejkowych, kącik zdjęciowy i zabawy andrzejkowe. Środki na przygotowanie dekoracji, wróżb i zabaw uczennice pozyskały z projektu Inicjatywy Szkolnych Kół PCK z ZO PCK w Olsztynie.

Uczennice otrzymały podziękowania od pani Agaty Lemiesz – wicedyrektor SOSW i zaproszenie do dalszej współpracy.

Mariola Maciejewska

Zobacz całą galerię zdjęć