III KONKURS WIEDZY O HOTELARTWIE

Kwiecień to miesiąc w którym już od kilku lat w harmonogram naszej szkoły wpisał się  „Konkurs wiedzy o hotelarstwie”. W tym roku odbyła się jego trzecia edycja. W konkursie wzięło udział  35 uczniów z klas I, II, III  Technikum Hotelarskiego.

Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się  z  50 bardzo szczegółowych pytań testowych,  z zakresu kategoryzacji obiektów noclegowych oraz ustawy o usługach turystycznych.  Dla uczniów klasy 3 TH konkurs był sprawdzianem przed zbliżającymi się egzaminami zawodowymi, gdyż pytania będące na konkursie zaczerpnięte zostały z egzaminów pisemnych z obu kwalifikacji – T.11 i T.12. Uczniowie klas niższych – 1 TH i 2 TH – mogli sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną.

W tym roku podium zajęły uczennice klasy 3 TH, którym serdecznie gratulujemy:

I miejsce:
Paulina Wieliczko – kl. 3 TH

II miejsce:
Angelika Piekarska– kl. 3 TH

III miejsce:
Patrycja Kownacka– kl. 3 TH

Najwyższy wynik wśród uczniów klasy 1 TH otrzymał Jakub Jeżewicz, a w wśród uczniów klasy 2 TH otrzymała  uczennica   Patrycja Bejnar.
Nagrody oraz dyplomy uczennice otrzymają na uroczystym apelu w dniu zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy hotelarzy za rok na czwartą edycję konkursu.

Edyta Kondraciuk – Pieniak