Dzień Otwartych Koszar w 20 Brygadzie Zmechanizowanej im. Hetmana  Wincentego Gosiewskiego.

W dniu 19.05.2023r. uczniowie klas I TPS, II TMT, III TI, III TMT wraz z wychowawcami i opiekunami skorzystali z faktu, iż  20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana podporządkowana 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej im. Króla Kazimierza Jagiellończyka otworzyła swoje bramy dla wszystkich, którzy chcą poznać pracę żołnierza oraz obejrzeć sprzęt który jest na wyposażeniu 20 Brygady Zmechanizowanej jak również zwiedzić Salę Tradycji. Uczniowie zainteresowani służbą w Wojsku Polskim  mogli uzyskać informację na temat rekrutacji do wojska,  uczelniach i specjalnościach wojskowych, ścieżkach kariery i wynagrodzeniu. Młodzież miała okazję „dotknąć” prezentowany sprzęt wojskowy oraz obejrzeć pojazdy wojskowej jednostki straży pożarnej i ratownictwa medycznego.
Podczas dnia otwartego można było spotkać absolwentów naszej szkoły, którzy pełnią służbę w bartoszyckiej jednostce.