Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 12 października, w auli naszej szkoły odbyła się Akademia  z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zwanym powszechnie Dniem Nauczyciela. Organizatorami uroczyści byli uczniowie klas I TI, I TH, II TI, II TH, II TMT oraz III TMT. Zaproszone  zostało całe grono pedagogiczne, pracownicy administracji oraz uczniowie pozostałych klas.

Celem  imprezy było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w edukację i wychowanie. Gościem był Dyrektor Powiatowego Zespołu Administracji Oświaty – Pan Krzysztof Karólewski. Spotkanie rozpoczęła Pani dyrektor Monika Bogdanowicz wręczając nagrody zasłużonym nauczycielom. Następnie uczniowie przeszli do zaprezentowania części artystycznej, podczas której śpiewali piosenki oraz składali nauczycielom życzenia w dniu ich święta. Po odśpiewaniu „sto lat” gronu pedagogicznemu, otwarto drugą część programu jaką były: „Oskary 2012”. Uczniowie na podstawie przeprowadzonych wśród młodzieży naszej szkoły ankiet, wytypowali nauczycieli wyróżnionych w kilku kategoriach i wręczyli im „Oskary”. Wszyscy pracownicy szkoły, którzy przybyli na to spotkanie, otrzymali od organizatorów apelu słodki upominek. Akademia przebiegła w miłej, ale podniosłej atmosferze. Wszyscy  byli bardzo zadowoleni, a efekty uroczystości spełniły zamierzone cele organizatorów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie.

Dagmara Tołodziecka