Bożonarodzeniowe spotkanie z “Małymi Odkrywcami”

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem bibliotekę szkolną odwiedziła grupa starszaków z Przedszkola Niepublicznego „Mali Odkrywcy” w Bartoszycach.  Spotkanie bożonarodzeniowe było wspaniałą okazją, aby przybliżyć przedszkolakom istotę tego wyjątkowego okresu przepełnionego magią. Dzieci poznały historię Tupcia Chrupcia, piękną opowieść o przyjaźni, współpracy i rodzinie, która pokazała, jak ważne jest dzielenie się radością i miłością z innymi, szczególnie w czasie świąt.
Po wysłuchaniu opowieści, dzieci projektowały szaliczki bałwankom, następnie wzięły udział w quizie świątecznym, a na zakończenie spotkania poczuły zapach piernika, pijąc zimową herbatkę.
Na pamiątkę wizyty mali czytelnicy podpisali się na choince i otrzymali zakładki. Życzyliśmy sobie wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2024 Roku!