AKTIVO

W roku szkolnym 2023/24 grupa uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach zrealizowała projekt społeczny, AKTIVO w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Projekt miał na celu popularyzację sportu i aktywności fizycznej wśród młodzieży na terenie naszego powiatu. W ramach projektu zostały przeprowadzone warsztaty interaktywno-sportowe w 10 szkołach podstawowych z terenu miasta i gminy Bartoszyce. Jako podsumowanie projektu i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych uczniów, został zorganizowany “Młodzieżowy Turniej “AKTIVO”.

W dniach 17-19 stycznia 2024 roku, był rozgrywany turniej siatkarski  w którym główne nagrody zdobyły następujące szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 7, bon o wartości 1500 zł
  2. Szkoła Podstawowa nr 4, bon o wartości 1000 zł
  3. Szkoła Podstawowa nr 3, bon o wartości 500 zł.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Piotrowi Petrykowskiemu Burmistrzowi Miasta Bartoszyce oraz pracownikom Urzędu Miasta Bartoszyce za współpracę i pomoc przy realizacji projektu społecznego AKTIVO w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Dziękujemy także Dyrektorowi Panu Jerzemu Dziemiańczykowi oraz Pani Dyrektor Alicji Czerniak i Izabeli Segiedzie za wsparcie finansowe i merytoryczne naszego projektu.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.