Z dziennika klasy II TPSg

Jeszcze jakiś czas temu nikt nie spodziewałby się, że powrót do szkoły będzie wzbudzał tak wiele miłych i ciepłych emocji. Po wielu miesiącach zdalnej nauki pojawiła się tęsknota za normalnymi lekcjami w klasie, wspólnymi przerwami na korytarzu, ale przede wszystkim za żartami z kolegami czy serdecznym uśmiechem wychowawcy. By z dobrą energią wejść w ostatni miesiąc tego roku szkolnego, ale przede wszystkim uczcić Dzień Dziecka klasa II TPSg wraz z wychowawcą Mirosławem Kopytko zorganizowała klasowe ognisko w Dworku Dębówko. Jak to na prawdziwym ognisku nie mogło zabraknąć pysznej nieco przypieczonej kiełbasy, ciepła, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Chłopcy z wielkim zaangażowaniem opiekowali się ogniskiem, przygotowując posiłki. Był to niezwykle cenny dla uczniów czas, który poświęcili na rozmowy, wspólne wygłupy na trampolinie – bo niezależnie od wieku – wszyscy jesteśmy dziećmi.

Te miłe chwile, uwiecznione na zdjęciach, potwierdzają tylko, że nawet najlepsze połączenie internetowe nie jest w stanie zastąpić nam kontaktu z drugim człowiekiem, którego tak bardzo potrzebujemy, zwłaszcza w życiu szkolnym.

Warto również podkreślić, że organizacja tego wydarzenia byłaby niezwykle trudna bez pomocy jednej z mam – Pani Agnieszki Kołaczek, która zawsze z wielkim entuzjazmem angażuje się w życie klasy, bardzo serdecznie dziękujemy!

Mirosław Kopytko