ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dnia 01 września 2020 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.
W związku z zagrożeniem epidemicznym i podejmowanymi działaniami w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 rozpoczęcie roku szkolnego będzie przebiegało w następujący sposób:
1. Uczniowie klas pierwszych przychodzą na godzinę 9.00 do przypisanych im sal w budynku:
* klasa I b/c Branżowej Szkoły I stopnia sala nr 15 w budynku nr 10 (wychowawca p. Daniel Chruściel),
* klasa I Technikum mechatronicznego sala nr 12 w budynku nr 15 (wychowawca p. Danuta Maroska),
* klasa I Technikum informatycznego sala nr 34 (II piętro) w budynku nr 10 (wychowawca p. Alicja Czerniak),
* klasa I Technikum hotelarskiego i klasa I Technikum pojazdów samochodowych sala nr 28 (I piętro) w budynku nr 10 ( wychowawca p. Anna Nowoszyńska-Ejlak).

Odbędą się tam spotkania organizacyjne z wychowawcami klas oraz dyrekcją szkoły.

2. Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych przychodzą na godzinę 10.00 na spotkania organizacyjne z wychowawcami klas, które odbędą się w przypisanych im salach:
* klasa II b/c BszIst./p/g sala nr 6 w budynku nr 15 (wychowawca p. Andrzej Cichocki),
* klasa III b/c BszIst. sala nr 5 w budynku nr 15 (wychowawca p. Marta Cichocka),
* klasa II TMT/TH/g sala nr 7 w budynku nr 10 (wychowawca p. Robert Kapturski)
* klasa II TPS/g sala nr 12 w budynku nr 10 (wychowawca p. Mirosław Kopytko)
* klasa II TI/g sala nr 1 w budynku nr 10 (wychowawca p. Edyta Kondraciuk-Pieniak)
* klasa II TMT/TPS/p sala nr 17 w budynku nr 10 (wychowawca p. Jarosław Jankowski)
* klasa II TI/TH/p sala nr 47 w budynku nr 10 (wychowawca p. Orlando Habiński)
* klasa III TI sala nr 42 w budynku nr 10 (wychowawca p. Lilla Szewczyk),
* klasa III TMT sala nr 39 w budynku nr 10 (wychowawca p. Dagmara Tołodziecka),
* klasa III TPS sala nr 6 w budynku nr 10 (wychowawca p. Ewa Chmielak),
* klasa III TH – odbywa praktykę zawodową,