Zbiórka starych rowerów

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Bartoszycach organizuje zbiórkę starych, nieużywanych rowerów, części od rowerów  w celu ich recyklingu – zgodnie z porozumieniem zawartym w dniu 15.02.2012r. pomiędzy Zakładem Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. w Bartoszycach a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach.

ZGO Sp. z o.o. oraz Szkoła podejmują współpracę przy realizacji zadania
„Rower – druga odsłona” polegającego na wykonaniu pokazowych projektów techniczno – mechanicznych, wykorzystujących zużyte rowery i ich części.  Uczniowie z zebranych materiałów wykonają pojazdy rowerowe na podstawie własnych pomysłów.

Prezentacja  pojazdów rowerowych nastąpi podczas akcji organizowanych przez ZGO Sp. z o.o., imprez promujących Szkołę oraz podczas Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Stare, nieużywane rowery oraz ich części będą zbierane w siedzibie ZGO Sp. z o.o. w Bartoszycach, ul. Zbożowa 8.