Sebastian Kuźniak z III TPS brązowym medalistą Mistrzostw Europy w Kickboxingu!!!

Jak widać nasza szkoła nie tylko może się pochwalić osiągnięciami naukowymi, ale także sportowymi. Kolejny sukces naszego ucznia Sebastiana Kuźniaka z III TPS napawa dumą i radością. Sebastian adept Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo, trenujący przede wszystkim kickboxing pod czujnym okiem trenera Pana Tomasza Zaremby, wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Kickboxingu, które odbyły się 3 – 9 września 2017 w stolicy Macedonii Skopje. Sebastian po ciężkim roku treningowym, został zauważony przez trenerów kadry narodowej i w czerwcu wyjechał na zgrupowanie do Legionowa, potem Zakopanego. Razem z bratem Michałem fenomenalnie poradzili sobie na tak dużych zawodach! Sebastian walczył z juniorami K1 w wadze 81 kg, Michał w formule Low Kick juniorów młodszych do 81 kg.
To wielkie osiągnięcie, które promuje miasto, BST, kraj i naszą szkołę w całej Europie. Brawo Sebastian!

Maria Beziuk – Iwańczyk