Darmowe konsultacje online ze specjalistą

Szanowni Państwo!
Nasza szkoła zakwalifikowała się do projektu Szkoła dostępna dla wszystkich, w ramach którego jest możliwość bezpłatnego skorzystania z konsultacji online z psychologiem, psychoterapeutą, psychiatrą, psychoterapeutą uzależnień, pedagogiem.
Z tej pomocy mogą skorzystać nauczyciele, rodzice uczniów oraz pełnoletni uczniowie. Wsparcie będzie oferowane w okresie od 13 listopada do 9 grudnia 2023r. Konsultacje będą miały charakter anonimowy i będą prowadzone w formie online lub telefonicznie.
Osoby chętne proszę o zgłoszenie się do p.Katarzyny Remiszewskiej po kody dostępu, które umożliwią zapisanie się na konsultację.
Po wygenerowaniu kodu, Państwo sami wybierają obszar konsultacji, specjalistę itp.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.