PROGRAM BOŻONARODZENIOWY

Jak co roku w okresie przedświątecznym uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków pod kierunkiem katechetki Elżbiety Klimus przygotowali program bożonarodzeniowy pod tytułem „Bóg się rodzi…”.

Młodzież wniosła wiele swoich pomysłów, które wzbogaciły przekaz, wprowadzając innowacje i własne interpretacje kolęd.

Program przedstawiono 22 grudnia 2010r. Udział w nim wzięli: Paweł Pawłowski, Jakub Gąsior, Rafał Strug, Anna Popławska, Monika Poławska, Klaudia Bartoszewicz, Karolina Żmijewska, Marcelina Jodko, Kinga Mroziewicz, Artur Dębski, Izabela Mucha, Wojciech Bohaj, Damian Skłodowski oraz absolwentka szkoły Liliana Tawkin.

Program został przedstawiony również 21 grudnia w Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach oraz podczas uroczystej Wigilii członków Związku Nauczycielstwa Polskiego.

E. Klimus