Sukces w Konkursie Prac i Projektów Praktycznych

Roztrzygnięto tegoroczny wojewódzki Konkurs Prac i Projektów Praktycznych, który organizowany jest przez olsztyński NOT, Kuratorium Oświaty oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Miło nam donieść, że nasi uczniowie zajeli w nim czołowe miejsca. Laureatami I miejsca zostali uczniowie IV klasy Technikum Mechatronicznego w Bartoszycach Paweł Jastalski i Piotr Staszkiewicz. Wykonali oni pracę „Mechatroniczny mieszalnik płynów jako platforma edukacyjna”.

Drugie miejsce zajął uczeń klasy III Technikum Informatycznego Tomasz Krzywicki  za program komputerowy „Monitoring przy użyciu kamery internetowej – Webcam”.

Obie prace zostały wykonane pod kierunkiem inż. Marcina Kapturskiego.

Praca uczniów Technikum Mechatronicznego została również wyróżniona w eliminacjach okręgowych konkursu „Młody innowator”, co oznacza, że została zakwalifikowana na etap centralny konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M. Kapturski