Targi Edukacji i Pracy

27.09.2018r. uczniowie z klas IV TI i IV TH wraz z wychowawcami p. Edytą Kondraciuk-Pieniak i p. Orlando  Habińskim uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy, zorganizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP i Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach. Targi to doskonała okazja do zaprezentowania się szkół średnich, uczelni, stowarzyszeń, firm szkoleniowych, zakładów pracy, dla osób zainteresowanych podjęciem pracy lub dalszym kształceniem, planowaniem kariery zawodowej. Przy stoiskach OHP młodzież skorzystała z bezpłatnych usług pośrednictwa  pracy krajowego oraz sieci EURES, doradztwa zawodowego i szkoleń zawodowych.

Urszula Saulewicz