PRAKTYCZNI HOTELARZE

24 kwietnia , jak co roku, odbył się w pracowni hotelarskiej konkurs “PRAKTYCZNI HOTELARZE”. Rywalizacja była zacięta. W konkursie wzięło udział 6 drużyn trzyosobowych z klas I, II, III Technikum Hotelarskiego. Pierwszym etapem było rozwiązanie testu składającego się z 15 pytań z zakresu kategoryzacji, gastronomii oraz organizacji i funkcjonowania hotelu. Potem uczestnicy wypełnili dokumentację hotelową. Po etapie teoretycznym przyszedł czas na część sprawnościową. Wybrani z grup uczestnicy musieli w jak najkrótszym czasie przejść z zastawioną tacą przez liczne przeszkody. Ostatnim zadaniem przed finałem było rozpoznawanie elementów zastawy stołowej. Do finału przeszły 3 grupy – 2 z klasy III TH i 1 z klasy I TH. Zadanie finałowe polegało na nakryciu stołu do wylosowanego przez uczestników typu śniadania.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła grupa dziewczyn z klasy III TH w składzie : Rydel Izabela, Truszkowska Patrycja i Siwicka Małgorzata. Drugie miejsce zajęła również grupa z klasy III TH w składzie: Waga Marek, Żagiel Maciej i Krzysiek Mackiewicz. Trzecie miejsce zajęła drużyna z klasy I TH : Ciechanowicz Justyna, Lipniewicz Natalia i Nejfert Mariusz.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Organizatorzy : Sylwia Jarzębowicz-Sudujko, Anna Nowoszyńska-Ejlak

Zobacz więcej zdjęć z konkursu PRAKTYCZNI HOTELARZE