Warsztaty wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przygotował w ramach Programu Szkoła Partnerska ofertę warsztatów. Uczniowie klas pierwszych technikum informatycznego, hotelarskiego i mechatronicznego uczestniczyli w zajęciach w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości.

Tematyka zajęć:

1. Organizacja pracy zespołu. Osoba prowadząca: dr inż. Tomasz Winnicki.
    Celem warsztatów było poznanie kolegów z zespołu od innej strony niż w szkole, wymiany oczekiwań, komentarzy, opinii na temat pracy poszczególnych zespołów:, z czego jesteście zadowoleni? Dumni? Co najbardziej chcielibyście poprawić?
    Dowiedzieliśmy się więcej na temat preferowanego stylu pracy swojego i kolegów z zespołu. A przy okazji dobrze się bawiliśmy.
  1. Wady i zalety gospodarki rynkowej. Osoba prowadząca: dr Adam Pawlewicz.
    Celem wykładu było ułatwienie zrozumienia znaczenia gospodarki rynkowej w obecnej rzeczywistości. Charakteryzowane są mechanizmy funkcjonowania gospodarki, instytucji rynkowych oraz roli państwa w omawianym systemie w gospodarce świata i Polski.
    Uświadomiliśmy sobie cel oszczędzania, nie tylko zasobów finansowych, ale i środowiska naturalnego.

Iwona Grygorowicz

Więcej zdjęć w albumie szkoły