Obchody Święta 20 BBZ

        Dnia, 6 września, w ramach kształtowania postaw patriotycznych wśród uczniów naszej szkoły, klasa II Technikum Mechatronicznego, uczestniczyła w obchodach 25-lecia 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej, które odbywały się na Placu Westerplatte.
         Główne uroczystości połączone były z Piknikiem Militarnym,    w ramach którego, uczniowie mieli okazję obejrzeć występ Orkiestry OSP Nadarzyn, której założycielem jest Honorowy Obywatel Bartoszyc, Mirosław Chilmanowicz.
         Kulminacyjnym punktem uroczystości było odsłonięcie Pomnika Orła Białego, a główną atrakcją, przelot samolotów grupy akrobacyjnej „Biało-czerwone Iskry”.
         Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy w składzie: Kamila Mich, Natalia Mich i Damian Fidura oraz Agnieszka Ferdycz, Wiktoria Antosik i Maciej Czeczko.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.