Spotkaniu autorskie z panem Witoldem Kiejrysem

W środę 23 marca 2016 roku w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Bartoszycach, klasa 2TMT uczestniczyła w spotkaniu autorskim z panem Witoldem Kiejrysem – poetą,członkiem Bartoszyckiej Grupy Literackiej “Barcja” a jednocześnie trzeźwym od 16 lat alkoholikiem.
Wykład p. Kiejrysa, połączony z prezentacją własnej twórczości został przyjęty przez młodzież z ogromnym zainteresowaniem. Swoboda, elokwencja autora i bezpośredni kontakt ze słuchaczami sprawiły, że zarówno osobiste zwierzenia p.Witolda dotyczące jego uzależnienia i walki z nałogiem alkoholowym jak i recytowane wiersze, kryjące wiele odniesień do jego życia, zostaną na długo w naszej pamięci.
Spotkanie odbyło się w ramach współpracy naszej szkoły z Powiatowym Centrum Rozwoju Edukacji w Bartoszycach oraz realizacji zagadnień profilaktyczno – zdrowotnych wynikających z Programu Wychowawczego i Profilaktycznego Szkoły.
Za organizację spotkania serdecznie dziękujemy p. Małyszew z Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Bartoszycach.
Wych.klasy 2 TMT – Anna Nowoszyńska-Ejlak

ania_184 ania_186 ania_185