Komunikat z zawodów strzeleckich, organizowanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 19.10.2015r. na strzelnicy szkolnej ZSP nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach, odbyły się zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z naszego miasta. W zawodach wzięła udział skromna liczba zawodników /12/, z czego wszyscy ze szkół ponadgimnazjalnych. Nie było żadnego ucznia z gimnazjów, co dziwi, ponieważ uczniowie tych szkół nie mają możliwości na co dzień uczestniczyć w takich zajęciach.
Najlepszą okazała się być Olszewska Klaudia z ZSP nr 1 /na zdjęciu/,zdobywczyni 57 pkt., przed Kownackim Konradem /ZSP nr1/ – 40 pkt. i Ostrowskim Dawidem / LO/ – 32 pkt.

Wyniki zawodów /sklasyfikowanych/:

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Punkty
1.  Olszewska Klaudia ZSP 1 57
2.  Kownacki Konrad ZSP 1  40
3. Ostrowski Dawid LO 32
4. Bojarski Szymon ZSP 1 30
5. Baran Szymon ZSP 1 29
6. Antonik Agnieszka ZSP 2 25
7. Zarecki Dawid ZSP 1 1

Zawodnicy zajmujący miejsca I-III otrzymali pamiątkowe medale, ufundowane przez Dyrektora PZAO w Bartoszycach p. Krzysztofa Karólewskiego.
Roman Godlewski